środa, 19 kwietnia 2023

Plebiscyt na „Najlepszy PODGiK pracujący w technologii iGeoMap/ePODGiK”

W dniu 12 kwietnia 2023r. ogłoszony został plebiscyt na „Najlepszy PODGiK pracujący w technologii iGeoMap/ePODGiK”. Do 5 czerwca 2023r. każdy użytkownik technologii iGeoMap/ePODGiK może przyznać punkty w skali od 0 do 10 ośrodkom, w których zgłaszał elektronicznie prace geodezyjne w okresie od 1 Września 2022r. do 30 maja 2023 r.
Wyniki głosowania podane zostaną do wiadomości w drugim dniu VIII edycji konferencji w Jachrance czyli 13 czerwca 2023r.  Wtedy też zostaną wręczone okolicznościowe statuetki dla 3 ośrodków, które uzyskają największa liczbę punktów.
 
Tegoroczna edycja konferencji „Nowoczesne technologie w prowadzeniu PODGiK” jest VIII edycją tego wydarzenia. Zapisy na konferencję są już dostępne na stronie www.podgik.pl.
 
W tym roku dużą część czasu zajmie omówienie kwestie związanych z problematyką prowadzenia baz BDOT500, EGiB i GESUT oraz wykorzystaniem GML do wymiany informacji między wykonawcami, a ODGiK. Zostaną również zaprezentowane przykłady wykorzystania oprogramowania do automatyzacji kolejnych zadań samorządowych.
 
W tym roku konferencja objęta została patronatem medialnym portalu Geoforum.pl, portalu Gisplay.pl oraz Magazynu Nowa Geodezja.