piątek, 24 marca 2023

Rozwiązanie Geo-System laureatem nagrody Ministra Rozwoju i Technologii - piąta edycja

Ministerstwo Rozwoju i Technologii zakończyło proces badania prac konkursowych i rozstrzygnęło ogłoszoną w 2022 r. piątą edycję konkursu o nagrodę Ministra Rozwoju i Technologii na najlepsze prace dyplomowe, rozprawy doktorskie, publikacje oraz innowacyjne rozwiązania w dziedzinie geoinformacji.

Link do informacji.

Bardzo miło jest nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę w dziedzinie Innowacyjne rozwiązania. Nasze rozwiązanie "Automatyczny raport dla działki ewidencyjnej obejmujący aktualne i historyczne dane zgromadzone w Infrastrukturze Informacji Przestrzennej" zostało docenione przez komisję konkursową.

Ocena komisji jest dla nas największą satysfakcją i potwierdzeniem, że usługi automatyzujące wykorzystanie coraz bardziej rozbudowanej informacji przestrzennej to przyszłość. Jednocześnie tego rodzaju usługi to okno na świat geoinformacji dla osób spoza kręgu specjalistów dziedzinowych. Wierzymy, że ich popularyzacja będzie miała pozytywny wpływ na propagowanie wiedzy o informacji przestrzennej, systemach mapowych i zarządzaniu przestrzenią.

Warto odnotować, że jest to kolejne wyróżnienie dla naszej firmy w tym konkursie, gdyż w edycji 2018 również otrzymaliśmy nagrodę w tej kategorii za opracowanie usługi KIEG.